Aquí podreu trobar l’evolució al llarg de la història de les categories per les que va anar passant l’Iluro SC i per les que ha passat el CE Mataró, i també els altres equips de la ciutat, aixì com els equips del Maresme i els equips catalans de les categories més altes.
Per veure millor la taula al mòbil es recomana posar aquest en posició horitzontal.

Temporada 1a Prov (6 eq.) 1a Prov B (6 eq.) 2a Provincial  2a Provincial B      
1917-18 Barça, Espanyol, España, Sabadell, Internacional i At. Sabadell Avenç, Universitary, Sants, Badalona, Terrassa, Júpiter ILURO  5è de grup de 6        
1918-19 Barça, Espanyol, España, Sabadell, Internacional At. Sabadell Avenç,
Europa,
Sants, Badalona, Terrassa, Júpiter
ILURO 1r grup        
1919-20 Barça, Espanyol, España, Sabadell, Internacional Europa Avenç,
At. Sabadell, Sants, Badalona, Terrassa, Júpiter
ILURO 1r grup 2n fase final        
1920-21 Barça, Espanyol, España, Sabadell, Internacional Europa Avenç, Martinenc, Sants, Badalona, Terrassa, Júpiter ILURO  6è (desqualificat)        
1921-22 Barça, Espanyol, Avenç, Sabadell, Internacional Europa España, Martinenc, Sants, Badalona, Terrassa, Júpiter ILURO 1r grup Subcampió Provincial        
1922-23 Barça, Espanyol, Avenç, Sabadell,
Sants
Europa
España, Martinenc,
At. Sabadell, Badalona, Terrassa, Júpiter
ILURO 1r grup Campió Provincial Subcampió Catalunya        
1923-24 Barça, Espanyol, Martinenc,  Sabadell, Sants
Europa
Gràcia,
Avenç,
At. Sabadell, Badalona, Terrassa, Júpiter
ILURO 1r grup
Campió Provincial Subcampió Catalunya
CD Mataró FC
Stàdium 
     
  1a Reg A (8 eq) 1a Reg B 2a Regional        
1924-25 Barça, Espanyol, Europa, Terrassa, Sabadell, Sants, Martinenc, Gràcia ILURO 2n/8 darrere Júpiter CD Mataró FC
Stàdium
       
1925-26 Els mateixos ILURO CD Mataró FC
Stàdium
       
1926-27 Barça, Espanyol, Europa, Terrassa, Sabadell, Sants, Badalona, Gràcia ILURO          
1927-28 Els mateixos ILURO 4t          
  1a Div. Est. (10 equips) 2a Div. Est. (10 equips) 1a Regional A (hi ha simultanietat entre catalanes i estatals) 1a Regional B (3 grups) 2a Regional    
1928-29 Barça
Espanyol, Europa
Cap català 6 (els 3 de 1a Divisió, Sabadell, Terrassa i Sants) ILURO 3r grup      
  1a Div. (10 equips) 2a Div. (10 equips) 3a Divisió 1a Regional 2a Reg. Preferent (2 gr) 2a Regional  Lliga Amateur
1929-30 Barça,
Espanyol, Europa
Cap català Badalona, Sants i Júpiter Els 6 d’estatal ILURO 1r de grup 4t a la Prom. Asc.    
1930-31 Barça,
Espanyol, Europa
Cap català Badalona, Sabadell i Júpiter Els 6 d’estatal ILURO 3r (Un sol grup) 3r a la Prom. Asc.    
1931-32 Barça,
Espanyol
Catalunya, Europa fusió amb Gràcia) Badalona, Martinenc, Sabadell i Júpiter Els 7 estatals i Palafrugell ILURO 5è/8 grup   Iluro B 2n
Mataronesa 6è
1932-33 Barça,
Espanyol
Cap català Badalona, Martinenc, Sabadell, Sants, Júpiter i Palafrugell Els 8 estatals ILURO 2n grup Subcampió global 5è a la Prom. Asc.   Mataronesa 
1933-34 Barça,
Espanyol
Cap català Girona, Júpiter, Granollers, Badalona Els 6 estatals,
Palafrugell i Sabadell)
ILURO 2n grup 5è al Torn. Classif.    Mataronesa
  1a Div. (12 equips) 2a Div. (16 equips) 1a Regional A 1a Regional B 2a Regional    
1934-35 Barça,
Espanyol
Badalona, Júpiter, Sabadell i Girona Els 6 de categories estatals ILURO 1r grup 9è Torn. Classif.        
  1a Div. 2a Div. (24 equips) 1a Regional A 1a Regional B 2a Reg. Preferent (2gr) 2a Regional  
1935-36 Barça,
Espanyol
Badalona, Júpiter, Sabadell i Girona Els 6 de categories estatals 8 equips ILURO 3r/6 del grup 1r de grup de la Lliga Catalana de 2a Divisió    
1936-37 NO NO Barça, Espanyol, Badalona, Granollers, Sabadell i Girona 8 equips ILURO 3r/6 del grup    
  1a Div. 2a Div. 1a Regional A 1a Regional B 2a Regional    
1937-38 NO NO Barça, Espanyol, Badalona, Granollers, Júpiter, Europa, Sabadell i Girona 8 equips ILURO Campió en grup de 8    
  1a Div. 2a Div. Lliga Catalana        
1938-39 NO NO ILURO SC 9è en grup de 9 entre ells Barça i Espanyol        
  1a Div. (12 equips) 2a Div. (40 equips) 1a Regional A 1a Regional B 2a Regional    
1939-40 Barça
Espanyol
Sabadell, Girona, Badalona, Granollers Els 6 de categories estatals   CE MATARÓ 3r  PUJA    
  1a Div. (14 equips) 2a Div. (24 equips) 3a Divisió (24 equips) 1a Regional (ja no hi ha duplicitat de categories) 1a Regional B 2a Regional  
1940-41 Barça
Espanyol
Badalona, Sabadell, Girona Sant Andreu
Vic
Granollers
  CE MATARÓ 3r  PUJA Mataronesa 2n  
1941-42 Barça
Espanyol
Sabadell, Girona NO CE MATARÓ 7è i 1r Tor. Classif.   Mataronesa 1r Puja però renuncia  
1942-43 Barça
Espanyol
Terrassa, Girona, Sabadell NO CE MATARÓ 10è i 10è Tor. Classif.   Mataronesa  
  1a Div. (14 equips) 2a Div. (14 equips) 3a Divisió (entre 8 i 12 grups) 1a Regional 2a Regional    
1943-44 Barça
Espanyol Sabadell
Cap català Nàstic Tarragona, Reus, Girona, Terrassa, Martinenc, Granollers, Lleida, FIgueres CE MATARÓ 6è i 6è Tor. Classif.      
1944-45 Barça
Espanyol Sabadell
Cap català Nàstic Tarragona, Girona, Terrassa, Martinenc, Júpiter, Reus, Granollers, Lleida CE MATARÓ 7è i 5è Tor. Classif.      
1945-46 Barça i Espanyol Nàstic i Sabadell Badalona, Girona, Terrassa, Martinenc, Júpiter, Reus, Granollers, Lleida, Tortosa, Sants CE MATARÓ 4t i 4t Tor. Classif.      
1946-47 Barça
Espanyol Sabadell
Nàstic Tarragona Badalona, Girona, Terrassa, Martinenc, Júpiter, Reus, Granollers, Tortosa, Sants, Igualada: Lleida (en grup Aragó) CE MATARÓ  4t      
  1a Div. (14 equips) 2a Div. (14 equips) 3a Divisió (6 grups) 1a Regional  2a Regional     
1947-48 Barça, Espanyol, Nàstic, Sabadell Badalona 12 catalans en grup CAT/BAL CE MATARÓ CAMPIÓ, no puja      
1948-49 Barça, Espanyol, Nàstic, Sabadell Girona, Badalona 6 catalans en grup CAT/BAL/AR CE MATARÓ 2n PUJA      
  1a Div. (16 equips) 2a Div. (2 grups de 16) 3a Divisió (6 grups) 1a Regional 2a Regional    
1949-50 Barça, Espanyol, Nàstic Sabadell, Girona, Lleida, Badalona CE MATARÓ 5è/18 (CAT/BA/VAL)        
1950-51 Barça, Espanyol, Lleida Sabadell, Girona, Nàstic, Badalona, Sant Andreu CE MATARÓ 7è/17 (CAT/AR)        
1951-52 Barça
Espanyol
Sabadell, Lleida, Nàstic, Badalona, Sant Andreu CE MATARÓ 15è/16 (CAT/AR/BAL)        
1952-53 Barça
Espanyol
Sabadell, Lleida, Nàstic, Espanya Industrial, Sant Andreu CE MATARÓ 2n/18 Juga promoció  d’ascens a 2a (CAT/AR)        
1953-54 Barça
Espanyol
Sabadell, Lleida, Espanya Industrial CE MATARÓ 16è/19 (CAT/BAL)        
  1a Div. (16 equips) 2a Div. (2 grups de 16) 3a Divisió (16 grups, 2 grups “petits” a Catalunya/ 2 fases) 1a Regional 2a Regional    
1954-55 Barça
Espanyol
Lleida, Espanya Industrial CE MATARÓ 7è/11 3r/12 en el Tor. Permanència   Penya X 5è      
1955-56 Barça,
Espanyol
Condal, Lleida, Terrassa, Sabadell, Espanya Industrial,   CE MATARÓ 9è/12 6è/12 Tor. Permanència   Penya X 2n  Puja Mataronesa 10è      
  1a Div. (16 equips) 2a Div. (2 grups) 3a Divisió (16 grups, 2 grups grans a Catalunya, 6 normal i 7 “filtre”) 1a Regional   1a Regional B    
1956-57 Barça, Espanyol, Condal Girona
Lleida, Sabadell, Terrassa
CE MATARÓ 16è/24 gr 6
Calella 14è/22 gr 7
Penya X Mataronesa CE Mataró B    
1957-58 Barça
Espanyol
Girona, Condal, Sabadell, Terrassa CE MATARÓ 5è/22 grup 6
Calella 15è/22 gr 7
CE Mataró B agafa plaça de la Penya X      
1958-59 Barça
Espanyol
Girona, Condal, Sabadell, Terrassa CE MATARÓ 11è/18 grup 6        
  1a Div. (16 equips) 2a Div. (2 grups de 16) 3a Divisió (16 grups, 2 a Catalunya del mateix nivell) 1a Regional        
1959-60 Barça
Espanyol
Condal, Sabadell, Terrassa CE MATARÓ 4t/16          
1960-61 Barça
Espanyol
Condal, Sabadell, Terrassa CE MATARÓ 3r/16 Finalista Trof. Moscardó        
1961-62 Barça
Espanyol
Sabadell CE MATARÓ 5è /17 Mataronesa 12è      
1962-63 Barça Espanyol, Sabadell CE MATARÓ 3r/16 Calella 8è/16 Mataronesa 16è baixa      
  1a Div. (16 equips) 2a Div. (2 gr de 16) 3a Divisió (14 grups, 1 a Catalunya) 1a Regional   (2 grups) 2a Regional      
1963-64 Barça
Espanyol
Europa, Badalona, Hospitalet Calella 9è/20
CE MATARÓ 13è/20
  Mataronesa 16è    
1964-65 Barça
Espanyol
Europa, Badalona, Hospitalet, Sabadell Calella 6è/20
CE MATARÓ 14è/20 Campió Trof. Moscardó
  Mataronesa 12è    
1965-66 Barça, Espanyol, Sabadell Europa, Badalona, Hospitalet, Lleida, Condal CE MATARÓ 8è/20 Calella 10è/20   Mataronesa 16è Guanya Prom. Desc.    
1966-67 Barça, Espanyol, Sabadell Europa, Badalona, Lleida
Condal
CE MATARÓ 16è/20 BAIXA a la promoció
Calella 18è/20 Se salva a la prom.
  Mataronesa    
1967-68 Barça, Espanyol, Sabadell Europa, Badalona, Lleida Calella 4t/20 Arenys Mar 3r CE MATARÓ Masnou 16è Mataronesa 14è    
  1a Div. (16 equips) 2a Div. (1 grup de 20) 3a Divisió (8 grups) Regional Preferent  (1 grup) 1a Regional 2a Regional  
1968-69 Barça, Espanyol, Sabadell Cap català Calella 3r/20 CE MATARÓ CAMPIÓ puja
Arenys Mar 17è
  Mataronesa 13è  
1969-70 Barça
Sabadell
Espanyol, Sant Andreu Calella  6è/20
CE MATARÓ 8è/20
    Mataronesa 13è
CE Mataró B
15è
 
  1a Div. (16 equips) 2a Div. (20 equips) 3a Divisió (4 grups) Regional Preferent  (1 grup) 1a Regional 2a Regional  
1970-71 Barça, Espanyol, Sabadell Sant Andreu Calella 7è/20
CE MATARÓ 20è/20 BAIXA (grup CAT-BAL-VAL)
    CE Mataró B Mataronesa 12è
CCDS Cerdanyola 16è
 
1971-72 Barça, Espanyol, Sabadell Sant Andreu Calella 9è/20 (CAT-BAL-VAL) Masnou 1r
CE MATARÓ 13è  
  Mataronesa 13è CE Mataró B 15è
CCDS Cerdanyola 17è
 
1972-73 Barça
Espanyol (18 equips)
Sant Andreu, Nàstic, Sabadell Calella 3r/20 Masnou 18è/20 baixa (grup CAT-BAL-VAL) CE MATARÓ   CD Turó (ex-CCDS Cerdanyola) 9è UD Cerdanyola 10è
Mataronesa 11è CE Mataró B 12è
 
  1a Div. (18 equips) 2a Div. (20 equips) 3a Divisió (4 grups) Regional Preferent  (1 grup) 1a Regional (3 grups) 2a Regional 3a Regional
1973-74 Barça
Espanyol
Sant Andreu, Nàstic, Sabadell Calella 14è/20 (CAT-BAL-VAL) CE MATARÓ Masnou 6è   Mataronesa Turó
Penya X 13è
CE Mataró B 18è UD Cerdanyola 19è
CD Cirera
At. Mataró
CS Cirera Juventus
Sta. Ma Mataró
 
1974-75 Barça
Espanyol
Sant Andreu, Nàstic, Sabadell, Barcelona At. Calella 14è/20 (CAT-BAL-VAL) Masnou 1r Puja
CE MATARÓ 13è  
  Turó 3r Mataronesa Penya X 10è CD Cirera
At. Mataró
CS Cirera Juventus
Sta. Ma Mataró UD Cerdanyola
CE Mataró B
1975-76 Barça
Espanyol
Sant Andreu, Nàstic, Terrassa, Barcelona At. Masnou 19è baixa Calella 20è baixa (CAT-BAL-VAL)   Malgrat 4t
CE MATARÓ 17è BAIXA  
  Turó 12è
Penya X 13è Mataronesa 15è
UD Cirera (fusió CS i CD)
At. Mataró Juventus
UD Cerdanyola
CE Mataró B
 
1976-77 Barça
Espanyol
Sant Andreu, Terrassa, Barcelona At.   Malgrat 4t Masnou 11è Calella 19è baixa   Premià M 8è CE MATARÓ  Cerdanyola 1r Puja
Turó 4t Mataronesa Penya X 16è
UD Cirera
At. Mataró Juventus
CE Mataró B
Palau
 
  1a Div. (18 equips) 2a Div. (20 equips) 2a Divisió B (2 grups de 20) 3a Divisió (6 grups) Regional Preferent  (1 grup) 1a Regional (3 grups) 2a Regional
1977-78 Barça
Espanyol
Sabadell Terrassa 4 equips catalans Malgrat 7è Masnou 17è (CAT-AR-BAL)   CE MATARÓ 3r
UD Cerdanyola
Palafolls 11è Calella 14è Premià M 16è
Mataronesa 10è Turó 15è
Penya X
20è
 
1978-79 Barça
Espanyol
Sabadell Terrassa 10 equips catalans Malgrat 15è Masnou 18è (CAT-VAL-BAL)   CE MATARÓ CAMPIÓ puja
UD Cerdanyola 2n puja

Calella 10è Premià M 15è Palafolls 17è
Turó 15è Mataronesa 16è  
1979-80 Barça
Espanyol
Sabadell, Nàstic 5 equips catalans Masnou 18è Malgrat 19è (CAT-VAL-BAL) CE MATARÓ 2n PUJA Cerdanyola 16è   Cirera 1r Puja Turó 3r Mataronesa  
  1a Div. (18 equips) 2a Div. (20 equips) 2a Divisió B (2 grups de 20) 3a Divisió (13 grups, un català) Regional Preferent  (1 gr) 1a Regional (3 gr) 2a Regional
1980-81 Barça
Espanyol
Sabadell 4 equips catalans. CE MATARÓ 12è Malgrat 14è Masnou 20è Cerdanyola 11è Cirera 16è CE Mataró B 2n Turó 12è Mataronesa 19è  
1981-82 Barça
Espanyol
Sabadell 5 equips catalans CE MATARÓ 15è Malgrat 19è Cerdanyola 12è CE Mataró B 15è Cirera 16è baixa Turó 16è
1982-83 Barça
Espanyol
Barça Atlètic, Sabadell 4 equips catalans CE MATARÓ 20è BAIXA Cerdanyola 12è CE Mataró B 20è   Cirera Mataronesa 17è  
1983-84 Barça
Espanyol
Barça Atlètic 5 equips catalans 20 equips Masnou 4t
CE MATARÓ 13è
UD Cerdanyola 17è

Malgrat 20è
  Cirera
Rayo Mataró
16è
  1a Div. (18 equips) 2a Div. (20 equips) 2a Divisió B (2 grups de 20) 3a Divisió (14 grups, 1 de català) Regional Preferent  (2 grups) 1a Regional (6 grups) 2a Regional
1984-85 Barça
Espanyol
Barça Atlètic, Sabadell 5 equips catalans 20 equips Masnou 2n
CE MATARÓ 12è
Pineda 16è Cerdanyola 18è baixa
  Cirera 3r
Palau 12è
Rayo Mataró 17è
P S Valentín 18è
1985-86 Barça
Espanyol
Barça Atlètic, Sabadell 5 equips catalans Masnou 16è CE MATARÓ 18è BAIXA Cerdanyola 14è   Cirera
Palau 14è
  1a Div. (18 equips) 2a Div. (18 equips) 2a Divisió B (1 grup) 3a Divisió (16 grups, 1 de català) Regional Preferent  (2 grups) 1a Regional (6 grups) 2a Regional
1986-87 Barça
Espanyol Sabadell
Barça Atlètic, Figueres 22 (Lleida) 20 equips Masnou 13è Calella 2n
CE MATARÓ 3r Vilassar M 4t Pineda 6è
Arenys Mar 8è
Verdiblanca 2n CerdanyolaCirera 11è
Gassol 13è
Palau 18è
  1a Div. (20 equips) 2a Div. (20 equips) 2a Divisió B (4 grups) 3a Divisió (17 grups, 1 de català) Regional Preferent (2 grups) 1a Regional (6 gr.) 2a Regional
1987-88 Barça
Espanyol, Sabadell
Barça Atlètic, Lleida, Figueres 7 equips catalans 20 equips Calella 2n Masnou 12è Malgrat 1r
CE MATARÓ 3r Vilassar M 4t Pineda 8è Arenys Mar 10è  
Verdiblanca 2n
Cirera 4t Cerdanyola
Gassol 13è  
1988-89 Barça
Espanyol
Barça Atlètic, Sabadell,  Figueres, Mollerussa 5 equips catalans Calella 22è/22 baixa   Masnou 7è Malgrat 9è   Premià M 1r
CE MATARÓ 2n Vilassar M 4t Pineda 14è Arenys Mar  17è
Cerdanyola 1r puja
Cirera 2n VerdiblancaGassol 12è
 
1989-90 Barça Espanyol, Palamós, Sabadell,  Figueres 6 equips catalans 20 equips Premià M 2n Masnou 10è Calella 12è Malgrat 13è Vilassar M 1r
Cerdanyola 2n CE MATARÓ 
Cirera 1r puja Verdiblanca Gassol 8è  
1990-91 Barça, Espanyol Lleida, Palamós, Sabadell,  Figueres 5 equips catalans 20 equips Premià M 1r Malgrat 4t Masnou 8è Vilassar M 11è Calella 12è Cerdanyola 1r puja
CE MATARÓCirera 7è  
Verdiblanca 1r puja
Gassol 14è
  1a Div. (20 equips) 2a Div. (20 equips) 2a Divisió B (4 grups de 20) 3a Divisió (17 grups, 1 de català) 1a Catalana Regional Preferent (2 grups) 1a Regional
1991-92 Barça
Espanyol
Lleida, Palamós, Sabadell,  Figueres, Barça B 6 equips catalans Premià M 4t/20 Juga play-off   Malgrat 16è Masnou 17è   Cerdanyola CAMPIÓ puja Vilassar M 2n Calella 5è   Verdiblanca 1r puja
CE MATARÓ 2n puja
Cirera 3r
1992-93 Barça
Espanyol
Lleida, Palamós, Sabadell,  Figueres, Barça B 5 equips catalans Premià M 1r/20 Puja Cerdanyola 4t PUJA
Vilassar M 17è  
CE MATARÓ 3r Verdiblanca 15è baixa Cirera
1993-94 Barça
Lleida
Espanyol, Palamós, Barça B Premià M 16è/20 Amb 7 catalans més Cerdanyola 10è/20 Vilassar M 14è   CE MATARÓ 2n PUJA
Calella 18è  
Cirera Verdiblanca 10è
1994-95 Barça
Espanyol
Lleida, Palamós, Barça B Premià M 20è/20 baixa Amb 10 catalans més Cerdanyola 14è /20 CE MATARÓ 2n PUJA
Vilassar M 5è
Masnou 2n Cirera Verdiblanca 14è  
  1a Div. (22 equips) 2a Div. (20 equips) 2a Divisió B (4 grups de 20) 3a Divisió (17 grups, 1 de català) 1a Catalana Regional Preferent (2 grups) 1a Regional
1995-96 Barça
Espanyol
Lleida
Barça B
11 eq. catalans Premià M 6è
CE MATARÓ 10è Cerdanyola 15è  
Vilassar M 3r puja Masnou 1r Cirera Mataronesa
1996-97 Barça
Espanyol
Lleida
Barça B
10 eq. catalans Premià M 8è
CE MATARÓ 9è SF Copa Catalunya Vilassar M 13è Cerdanyola 16è baixa
Masnou 7è   MataronesaVerdiblanca Cirera 17è  
  1a Div. (20 equips) 2a Div. (22 equips) 2a Divisió B (4 grups de 20) 3a Divisió (17 grups, 1 de català) 1a Catalana Regional Preferent (2 grups) 1a Regional
1997-98 Barça
Espanyol
Lleida 10 eq. catalans CE MATARÓ 3r  Juga Play-off Vilassar M 11è Premià M 13è   Masnou 13è Cerdanyola 18è baixa   Mataronesa 2n puja
Verdiblanca 17è baixa
1998-99 Barça
Espanyol
Lleida
Barça B
9 eq. catalans Premià M 2n puja
CE MATARÓ 4t Juga Play-off Vilassar M 14è
Masnou 7è Cerdanyola 1r puja Mataronesa 16è baixa  
1999-00 Barça
Espanyol
Lleida Premià M 12è/20 Amb 7 catalans més CE MATARÓ 3r Puja Subcampió Copa Catalunya Vilassar M 3r Masnou 10è Cerdanyola 11è   Mataronesa 3r
2000-01 Barça
Espanyol
Lleida CE MATARÓ 15è/20 Premià M 20è baixa Amb 8 catalans més Vilassar M 6è Masnou 10è Cerdanyola 15è   Mataronesa 17è
2001-02 Barça
Espanyol
Nàstic CE MATARÓ 8è/20 Amb 8 catalans més Vilassar M 8è Premià M 15è Cerdanyola Masnou 11è   Cirera 3r
2002-03 Barça
Espanyol
Terrassa CE MATARÓ 13è/20 Amb 11 catalans més Vilassar M 8è Premià M 18è baixa Masnou 8è Cerdanyola 18è baixa   Cirera 3r  
2003-04 Barça
Espanyol
Terrassa CE MATARÓ 18è/20 BAIXA Amb 9 catalans més Vilassar M 16è Masnou 6è Premià M 10è Vilassar Dalt 12è
Cerdanyola 13è
Cirera  
2004-05 Barça
Espanyol
Nàstic
Lleida, Terrassa
7 equips catalans CE MATARÓ 2n Juga play-off
CAMPIÓ Copa RFEF

Vilassar M 18è
Masnou 5è Premià M 10è Cerdanyola Vilassar Dalt 12è   Cirera 14è baixa  
2005-06 Barça
Espanyol
Nàstic
Lleida
9 equips catalans CE MATARÓ 11è/20 Masnou 2n
Premià M 3r Vilassar M 9è
Vilassar Dalt 9è
Cerdanyola 15è baixa
 
2006-07 Barça
Espanyol
Nàstic
Cap Català 9 equips catalans CE MATARÓ 6è/20
Premià M 16è Masnou17è
Vilassar M  9è Vilassar Dalt 7è   Cerdanyola 4t Cirera 14è  
2007-08 Barça
Espanyol
Nàstic 10 equips catalans Premià M 7è
CE MATARÓ 16è Masnou 20è baixa
Vilassar M 11è Vilassar D 11è Cerdanyola Cirera 15è baixa  
2008-09 Barça
Espanyol
Nàstic
Girona
8 equips catalans Premià M 6è CE MATARÓ 18è  baixa   Masnou 6è Vilassar M 8è Vilassar D 3r Cerdanyola 18è baixa  
2009-10 Barça
Espanyol
Nàstic
Girona
9 equips catalans Premià M 18è Masnou 3r puja
Vilassar M 17è
CE MATARÓ 20è baixa
Vilassar D 15è  
2010-11 Barça
Espanyol
Nàstic
Girona,
Barça B
7 equips catalans Masnou 16è Premià M 20è Vilassar M 6è Premià D 9è
CE MATARÓ no acaba
 
  1a Div. (20 equips) 2a Div. (22 equips) 2a Divisió B (4 grups de 20) 3a Divisió (17 grups) 1a Catalana (2 gr.) 2a Catalana  (6 gr.) 3a Catalana
2011-12 Barça
Espanyol
Nàstic,
Girona,
Barça B, Sabadell
6 equips catalans Masnou 20è baixa Vilassar M 2n puja
Premià M 16è baixa
Vilassar D 1r Puja
Premià Dalt 4t
CE MATARÓ Argentona 8è
Cirera 3r Liverpool Molinos 12è Rocafonda 16è baixa
2012-13 Barça
Espanyol
Girona
Barça B, Sabadell
9 equips catalans Vilassar M 14è Masnou 2n puja
Vilassar D 11è
Premià D 7è
Premià M  8è

CE MATARÓ Argentona 14è
Tiana 15è
Cirera 1r puja Liverpool 10è
Pla Boet 14è Molinos 16è baixa
2013-14 Barça
Espanyol
Girona
Barça B, Sabadell
10 eq. catalans Masnou 14è Vilassar M 17è Vilassar D 13è, renuncia Premià M 3r
CE MATARÓCirera 13è Premià D 18è baixa
La Llàntia Liverpool 12è
Pla Boet 16è Baixa  
2014-15 Barça
Espanyol
Girona
Barça B, Sabadell, Llagostera
9 equips catalans Masnou 9è Vilassar M 20è baixa     CE MATARÓ Campió PUJA Premià M 2n Cirera
Sant Pol 13è
La Llàntia 1r Puja Mataronesa 2n Puja
Liverpool Juventus 16è baixa
2015-16 Barça
Espanyol
Girona
Nàstic, Llagostera
10 eq. catalans Masnou 20è Baixa Vilassar M 1r Puja
CE MATARÓ 15è BAIXA
Cirera 12è Mataronesa 15è Baixa
La Llàntia 16è Baixa
Pla Boet Liverpool 13è  
2016-17 Barça
Espanyol
Girona
Nàstic
Reus
10 eq. catalans Vilassar M 10è Masnou baixa CE MATARÓ 2n Promoció No puja
Premià M  6è Sant Pol 8è Cirera 15è Baixa
Molinos
La Llàntia
Pla Boet Mataronesa 14è
 
2017-18 Barça
Espanyol, Girona
Nàstic
Reus
Barça B
7 equips catalans Vilassar M 20è Baixa   Argentona 2n
CE MATARÓ 3r Sant Pol 6è Premià M 7è Masnou 8è
Cirera 3r
Molinos Mataronesa Pla Boet 14è
La Llàntia 10è Rocafonda 18è
2018-19 Barça
Espanyol, Girona
Nàstic
Reus
8 equips catalans   Vilassar M 1r Puja Argentona 18è Baixa CE MATARÓ CAMPIÓ puja
Premià M 7è Masnou 8è Sant Pol 13è
Molinos 1r Puja Cirera 2n Puja
La Llàntia 4t Mataronesa 9è Cerd.AELL  17è
Pla Boet 18è
2019-20 Barça
Espanyol
Girona 9 equips catalans Vilassar M 5è CE MATARÓ Sant Pol 2n Masnou 5è Premià M. 7è Cirera 10è Argentona 12è Molinos 16è Mataronesa 11è
La Llàntia 17è
  1a Div. (20 equips) 2a Div. (22 equips) 2a Divisió B (5 grups de 20, en subgrups) 3a Divisió (18 grups, partits en 2 subgrups) 1a Catalana (2 grups, partits en 2 subgrups) 2a Catalana  (6 gr.) 3a Catalana
2020-21 Barça Espanyol, Girona, Sabadell 10 equips catalans Vilassar M 8è CE MATARÓ 4t subgrup 1B No hi ha lliga Sant Pol, Masnou.
Premià M.

Cirera, Argentona Molinos
No hi ha lliga pel Covid-19 Mataronesa, La Llàntia, Molinos B
  1a Div. (20 equips) 2a Div. (22 equips) 1a RFEF (2 gr de 20) 2a RFEF (5 gr de 18) 3a RFEF (18 grups, el català de 17) 1a Catalana (3 grups de 14) 2a Catalana  (8 grups) 3a Catalana (19 grups)
2021-22 Barça
Espanyol
Girona 5 equips catalans a 1a RFEF
7 equips catalans a 2a RFEF
Vilassar M 8è CE MATARÓ 5è del grup 1 GRUP 6
Sant Pol 3r
Argentona 6è
Cirera 7è
Molinos 8è
Llavaneres 10è
Malgrat 11è

GRUP 5
Premià M 3r
Masnou 4t
Vilassar B 5è
Mataronesa 6è
La Llàntia 7è
Molinos B 15è
2022-23 Barça
Espanyol
Girona
  4 equips catalans a 1a RFEF
7 equips catalans a 2a RFEF
Vilassar M CE MATARÓ Cirera 
Molinos

Argentona  Llavaneres
Sant Pol
Vilassar Dalt
Premià M 
Masnou
Vilassar B 
Mataronesa
La Llàntia
2023-24